slide-transformatory

1. Farby wodorozcieńczalne
Pigmentowane przeciwkorozyjne, o niskiej zawartości lotnych związków organicznych (VOC). Nowoczesne i trwałe wyroby charakteryzujące się wygodą stosowania i brakiem zagrożenia pożarowego. Mogą być pokrywane szeroką gamą produktów, także rozpuszczalnikowych. Farby wodorozcieńczalne stosowane są do malowania konstrukcji stalowych, kontenerów, samochodów, mebli metalowych i drewnianych, maszyn, środków transportu, tworzyw sztucznych, itp.

2. Systemy epoksydowo-poliuretanowy
Do malowania elementów stalowych, stalowych ocynkowanych, metali kolorowych. Stanowi zestaw o wszechstronnym zastawaniu zarówno antykorozyjnym jak i chemoodpornym. Szeroko stosowany w przemyśle.

3. System poliuretanowy
System przeznaczony do zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych w budownictwie inwestycyjnym oraz innych konstrukcji zewnętrznych eksploatowanych w środowisku narażonym na warunki atmosferyczne. Doskonała przyczepność, odporność na ścieranie, agresję chemiczną i promieniowanie UV. Kolory są trwałe, farby nie kredują i zachowują pierwotny stopień połysku

Zapraszamy państwa do korespondencji elektronicznej bądź rozmowy telefonicznej